360° DİJİTAL PAZARLAMA.

NELER YAPIYORUZ?

null

SEO / SEM

Arama Motoru Optimizasyonu çatısı altında, markanıza ait WEB siteniz için kaliteli ve arama motorlarının yapısına uygun içerik düzenlemleri hazırlıyoruz. Site içi optimizasyonunu üst seviyelere çıkararak aranma hacminizi genişletiyor, doğru link kullanımları sağlıyoruz.

Alternatif olarak site dışı optimizasyon aksiyonları alıyor ve sizlere ekstra olarak bir backlink hizmeti sunuyoruz.

Google, Yandex, Yahoo, Bing vb.

null

SOSYAL MEDYA

Markanız için dünya standartlarına uygun sosyal medya trendlerini analiz ediyor, hesaplarınızın ihtiyacı olan tüm stratejileri oluşturuyoruz. İçeriklerinizi hazırlıyor, tasarım ve video çalışmalarınızı kurguluyor, aksiyon alıyoruz.

Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Tiktok vb.

null

DİJİTAL REKLAMLAR

Dijital trendlere uygun stratejiler kurgulayarak markanızın veya ürünlerinizin doğrudan potansiyel müşterileriniz ile etkileşime geçmesini sağlıyor, dönüşüm oluşması için gerekli şartları hazırlıyoruz.

null

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Markanızın ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan stratejileri belirliyor, dijital trendlere uygun ve göz alıcı unsurlar eşliğinde WEB sitenizi oluşturuyor, potansiyel müşterilerinizin size erişmelerini sağlıyoruz.

null

UYGULAMA GELİŞTİRME

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda sizlere çözüm sunabilecek Mobil uygulamalar için gerekli stratejileri bir araya getiriyor, IOS & Android platformlarında sizlerle buluşturuyoruz.

null

360° DİJİTAL PAZARLAMA

Markanızın ihtiyacı olan tüm lansman çalışmaları, dijital platformlardaki tüm pazarlama, reklam kampanyaları ve promosyon faaliyetlerinizi sizler için kurguluyor, raporluyor ve gerekli aksiyonları alıyoruz.

null

UI & UX

İhtiyacınız olan web sitesi yazılımı ya da mobil uygulama için trendlere, pazarlama unsurlarına ve bilimsel tekniklere bağlı kalarak, size en uygun çözümü bir tasarım çalışması olarak sunuyor, fikirlerinize değer veriyoruz.

null

REKLAMLAR

Markanız veya ürünleriniz için dünya standartlarında bant reklam, spot reklam, ürün yerleştirme, advertoriel ve sponsorluk hizmetlerinin yanı sıra, radyo reklamları, billboard, kuleboard, megaboard, köprü alınlıkları gibi reklam çalışmaları yürütüyoruz.

null

KURUMSAL KİMLİK

Marka imajınıza uygun modern ve profesyonel dokunuşlarla logo, kartvizit, kurumsal kimlik kılavuzu gibi ihtiyacınız olan tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı sizin için hazırlıyoruz.

null

İÇERİK PAZARLAMA

Markanız için belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda, potansiyel müşterileriniz ile bağ kurmanızı sağlayacak içeriklerin üretilmesini ve yayınlanmasını sürdürülebilir kılıyoruz.

null

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seslendirme, radyo/televizyon spot reklamları, jingle, mix mastering, ghost production ve altyapı çalışmaları hazırlıyor, yayına alıyoruz.

null

KURGU & MONTAJ

Markanız ya da ürünleriniz için reklam/tanıtım filmleri, röportaj, animasyon çalışmaları , drone ve fotoğraf çekimleri gibi hizmetleri kurguluyor, tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz.